Falugazdász fogadóóra

Tisztelt Gazdák/Lakosok!

Tájékoztatom Önöket, hogy a falugazdász 2021. március 3-tól szerdai napokon 8:00-16:00-ig a Művelődési Házban fogadja az ügyfeleket.

Tisztelettel:

Dr. Rákócziné Tripon Emese polgármester

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató