Tisztelt Lakosok!

Az NKM Áramszolgáltató a következő napokban az elektromos hálózatok biztonsági övezetébe nőtt fák, egyéb növényzetek gallyazását, eltávolítását végezteti el közterületeinken. A levágott gallyakat 5 napon belül eltávolítják.

Kérem türelmüket!

Probléma esetén hívják Hivatalunkat telefonon: 66-250-122.

dr. Medgyaszai László

jegyző

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató