Ebzárlat

Tisztelt Kétegyházi Lakosság!

Felhívjuk a figyelmüket arra, hogy 2020. április 4-től 2020. április 25-ig a Békés Megyei Kormányhivatal Élelmiszerlánc-biztonsági és állategészségügyi Főosztálya ebzárlatot és legeltetési tilalmat rendelt el.

Kérem ennek maradéktalan betartását.

dr. Medgyaszai László jegyző

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató