Kétegyháza Nagyközség Önkormányzata nevében,
kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek az ortodox Húsvét alkalmából.
 
In numele Autoguvernarii din Chitighaz,
cu ocazia Sfintelor Sarbatori de Paste, doresc tuturor sarbatori fericite si "Hristos a-nviat !'"
 
Kalcsó Istvánné 
polgármester / primar 

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató