Tájékoztató nap

A Nemzeti Munkaügyi Hivatal Szak- és Felnőttképzési Igazgatósága a Nemzetgazdasági Minisztériummal kötött szerződés alapján „Szakképzési szakértők felkészítése a szakképzési változásokra” címmel tájékoztató napot szervez Békés megyében, a Békés Megyei Kormányhivatal békéscsabai székhelyén, amely eseményre hívjuk és várjuk a médiumok munkatársait isA rendezvényt köszönti Erdős Norberta Békés Megyei Kormányhivatalt vezető kormánymegbízottországgyűlési képviselő. A részletes programot a csatolt dokumentumban mellékeljük.

 

A rendezvény időpontja: 2014. március 31., hétfő, 10 óra

A rendezvény helyszíne: Békés Megyei Kormányhivatal, 5600 Békéscsaba, Derkovits sor 2., földszinti nagyterem

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató