ÚTLEZÁRÁS!

Ezúton tájékoztatom, hogy a V120.06 PST kódú „Békéscsaba (kiz) - Lőkösháza (oh) vasút vonalszakasz kivitelezése” tárgyú projekthez kapcsolódóan útépítési munkák folytatása miatt ideiglenesen lezárásra kerül:

  • a Dózsa utca – Aradi út – Máv lakópark csomópont
  • a MÁV lakópark utcája zsákutca lesz, bejárás a Zrínyi utca felől
  • a Dózsa utca zsákutca lesz, bejárás a Zrínyi utca felől
  • az Aradi út zsákutca lesz, bejárás a Széchenyi utca felől
  • Nehézgépjármű forgalom, kiv. hulladékszállítás, a SZECSEV lakópark – Petőfi sor – felüljáró útvonalat használhatja

tervezetten 2024. május 06. 8:00 – 2024. május 23. 18:00 között.

utlezaras 242403 1

utlezaras 242403 1

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató