Értesítés!

Tisztelt kétegyházi lakosok!

Értesítem önöket, hogy Dr Szegvári József főorvos tartós betegsége miatt a hozzá tartozó betegek ellátásáról határozatlan ideig  az Egészségügyi Centrumban ( Kétegyháza Dózsa Gy 90.) Dr. Barna Mária Főorvos és Dr. Stégermájer Györgyi Főorvos havonta váltva egymást gondoskodnak.

2019. 01.07-től Dr. Barna  Mária főorvos helyettesít
Tisztelettel kérem a lakosokat, hogy:

• Tajkártyát
    Közgyógyigazolványt
    Gyógyszerlistát
    Lakcímkártyát
    szakorvosi javaslatokat  gyógyszereikhez pl. Inzulin felírásához vigyék magukkal.

Orvosi ügyelet: 06 66 240 896

Orvosi rendelő: 06 66 250-959

Orvosok:

dr. Tarrné dr. Barna Mária: 06 66 250-113

dr. Stégermajer Györgyi: 06 66 250-121

Fogorvos:

Fogorvos: Dr. Fodor-Iván Hajnalka

Asszisztens: Virányiné Farkas Hajnalka

Rendelési idő:

Kedd: 8:00 – 16:00

Csütörtök: 8:00 – 16:00

A fogászati ellátás előzetes időpont egyeztetés alapján történik. Tel: 66/250-143

Akut probléma (fogfájás) esetén nem kell időpontot kérni. A fogfájós páciensek ellátása rendelési időben történik.

Kérjük a pácienseket, hogy akut problémával a rendelési idő elején keressék fel fogászati rendelést!

Körös Hírcentrum Facebook oldala
  Katasztrófavédelmi hírek