Közlekedésbiztonsági nyílt nap

Immár hagyományos közlekedésbiztonsági nyílt napot és motoros tréninget szervez a Békés Megyei Kormányhivatal Közlekedési Felügyelősége 2014. április 12-én, szombaton, amelyre hívjuk és várjuk a sajtó képviselőit. (Részletes programleírás – időpontokkal – a csatolt dokumentumokban). A rendezvényen jelen lesz, és a 9 órakor kezdődő motoros tréningen megnyitó beszédet mond Erdős Norbert, a Békés Megyei Kormányhivatalt vezető kormánymegbízott. A program szervezője Dobókői György, a közlekedési felügyelőség vezetője.

 

A rendezvény helyszíne: Békés Megyei Kormányhivatal Közlekedési Felügyelősége                                   5600 Békéscsaba, Szarvasi út 107.

A rendezvény időpontja: – közlekedésbiztonsági nyílt nap 2014. 04. 12-én, szombaton 8-tól 12 óráig

                                      – motoros tréning: 2014. április 12-én, szombaton 9 órától

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató