Hulladékszállítás ütemezése

A településen a hulladékszállítás két ütemben fog történni. A település a Bocskai utca mentén megosztásra került. A Bocskai utcától a település Gyula felé eső részén és a Bocskai utcában egy ütemben történik a hulladék elszállítása. A Bocskai utcától a település Medgyesegyháza felé eső részén pedig egy másik ütemben lesz elvégezve a hulladék elszállítása.

A hulladékszállítási rend 2015. április 30-ig az alábbiak szerint alakul:

2015. március 5-én (csütörtökön) a kommunális hulladék a település teljes területén elszállításra kerül.

A Bocskai utcától a település Gyula felé eső részén és a Bocskai utcában:

• 2015. március 12-én (csütörtök)
  • 2015. március 26-án (csütörtök)
  • 2015. április 9-én (csütörtök)
  • 2015. április 23-án (csütörtök)

A Bocskai utcától a település Medgyesegyháza felé eső részén:

• 2015. március 19-én (csütörtök)
  • 2015. április 2-án (csütörtök)
  • 2015. április 16-án (csütörtök)
  • 2015. április 30-án (csütörtök)

2015. május 7-től (csütörtök) a település egészén, heti rendszerességgel történik a hulladékszállítás.

Kalcsó Istvánné polgármester